• +48 801 359 456
  • elwiko@elwiko.pl

Początki ELWIKO sięgają 1985 roku, kiedy Stanisław Dropik rozpoczął działalność jako jednoosobowy zakład elektromechaniczny, który zajmował się konserwacją i serwisem dźwigów (wind). Przez lata, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, rozszerzył zakres usług m.in. o handel urządzeniami  i osprzętem dźwignicowym.

Obecnie jesteśmy jednym z liderów w branży urządzeń transportu bliskiego w Polsce. Oferujemy kompleksowe rozwiązania od projektu przez wykonanie i montaż, po serwis i pełną dokumentację w zakresie UTB. Zdobyte ponad trzydziestopięcioletnie doświadczenie owocuje rozwiązaniami dopasowanymi do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasz dział konstrukcyjno-technologiczny składający się z doświadczonych i kreatywnych inżynierów o różnych specjalnościach, dokłada wszelkich starań, aby zastosowane u Państwa, często skomplikowane i innowacyjne rozwiązania spełniały najwyższe wymagania.

W naszych szeregach pracują konserwatorzy z szeroką gamą uprawnień i wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy odpowiedzialnie i fachowo realizują powierzane im zadania.

Współpracujemy z renomowanymi, sprawdzonymi dostawcami - liderami światowego rynku. Mamy pewność, że każda oferowana przez nas suwnica, żuraw, dźwig czy wciągnik wyróżnia się najwyższą jakością. Otrzymujecie Państwo od nas gwarancję niezawodności urządzeń, dzięki czemu możecie w pełni skoncentrować się na rozwoju swojej działalności. W wykonywanej pracy stawiamy na rzetelność, otwartość i pewność. Bezpieczeństwo użytkowników urządzeń transportu bliskiego jest dla nas najważniejsze.