• +48 801 359 456
  • elwiko@elwiko.pl

Nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć na szeroki asortyment urządzeń dźwigowych i dźwignicowych. Działamy kompleksowo: oferujemy, sprzedajemy, dostarczamy i montujemy urządzenia, które z pewnością podniosą efektywność pracy Państwa przedsiębiorstwa, sprawdzą się w hali fabrycznej, na budowie lub w warsztacie samochodowym. Do zakładów przemysłowych projektujemy i dostarczamy w pełni dostosowane rozwiązania dźwignicowe (także z indywidualnym projektem, wytworzeniem i instalacją konstrukcji stalowych), m.in.: suwnice, żurawie.

Ponadto, oferujemy dostawę i montaż wciągarek linowych elektrycznych i ręcznych, wciągników łańcuchowych, podestów, podnośników oraz wiele innych urządzeń transportu bliskiego.

W oparciu o wykonywane przez nas konstrukcje stalowe, przeprowadzamy także instalacje urządzeń zarówno w zakładach, jak i fabrykach wielkopowierzchniowych, w najbardziej nietypowych warunkach, bez przerywania ciągłości produkcji i zapewniając utrzymanie ruchu. Wykonujemy relokacje maszyn oraz remonty kapitalne i prace rozruchowe na terenie całego kraju.

Gwarantujemy Klientom sprawną obsługę i szybkie dostarczenie na miejsce każdego zamówionego urządzenia. Zwracamy szczególną uwagę na najwyższą jakość produktów i usług.