• +48 801 359 456
  • elwiko@elwiko.pl

Od wielu lat wykonujemy specjalistyczne konstrukcje stalowe, gdyż stanowią one fundament działalności Elwiko. Gama zleceń w tym zakresie jest niezwykle szeroka: od wciągarek bramowych, przez specjalistyczne wózki, konstrukcje wsporcze suwnic, po obrotnice. Prowadzimy również nietypowe instalacje urządzeń, konstrukcji, linii produkcyjnych wraz z wykonywaniem remontów.

Świadczymy usługi takie jak: toczenie konwencjonalne i CNC, frezowanie, dłutowanie, cięcie, gięcie, wiercenie, szlifowanie i polerowanie. Ponadto możemy wykonać spawane konstrukcje stalowe o skomplikowanej geometrii z różnych materiałów.

W oparciu o wykonywane przez nas konstrukcje stalowe, przeprowadzamy instalacje urządzeń zarówno w zakładach jak i fabrykach wielkopowierzchniowych, w najbardziej nietypowych i trudnych warunkach, bez przerywania ciągłości produkcji (zapewniając utrzymanie ruchu). Wykonujemy relokacje maszyn oraz remonty kapitalne i prace rozruchowe na terenie całego kraju.

Elwiko zapewnia wysoko wykwalifikowanych pracowników, wsparcie inżynierskie własnego biura projektowego oraz szereg uprawnień spawalniczych i technologii do wykonywania wyżej wymienionych prac. Bez względu na rodzaj wykonywanych prac, działamy w oparciu o budżet, harmonogram i potrzeby Klienta.