Kontakt z dostawcą i serwisantem urządzeń dźwignicowych

ELWIKO od wielu lat zajmuje się sprzedażą oraz serwisowaniem i naprawami urządzeń dźwignicowych i dźwigowych. Bogaty wybór produktów w naszym asortymencie sprawia, że różnią się one parametrami technicznymi oraz możliwością zastosowań. Interesuje Państwa dowolne urządzenie dźwignicowe, wyposażenie warsztatu samochodowego czy też sterowanie radiowe? Potrzebna Wam modernizacja suwnic czy fachowe utrzymanie ruchu? Zapraszamy do zadawania pytań drogą telefoniczną lub za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Siedziba / adres do korespondencji:
Zakład Usługowo-Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik
ul. Andrzeja Antosiewicza 1, 71-642 Szczecin
infolinia: 801 359 456 (801 ELWIKO)
tel. 91 810 10 20, fax. 91 810 10 22
e-mail: elwiko@elwiko.pl
godziny otwarcia: 7:00 – 15:00

Dane do fakturowania:
NIP: 858-000-63-76, REGON: 008209099
Konto Bankowe (PLN):
Bank PKO BP 84 1020 4812 0000 0702 0006 6795
Konto Bankowe (EURO):
Bank PKO BP 22 1020 4812 0000 0102 0115 1695
SWIFT / BIC: PBKOPLPW

BDO: 000178547



Dział handlowy

Kierownik działu
Piotr Lewandowski
kom. 798 500 798
e-mail: piotr.lewandowski@elwiko.pl

Doradca techniczno-handlowy – Północ
Marek Czerniawski
kom. 506 26 98 11
e-mail: marek.czerniawski@elwiko.pl

Doradca ds. resursów i przeglądów specjalnych
Łukasz Romanowski
kom. 506 566 175
e-mail: lukasz.romanowski@elwiko.pl lub resurs@elwiko.pl

Doradca techniczno-handlowy – Południe
Dariusz Grygiel
kom. 508 601 069
e-mail: dariusz.grygiel@elwiko.pl


Wydział dźwigów i produkcji szybów dźwigowych
Dariusz Tomaszewski
kom. 509 798 078
e-mail: dariusz.tomaszewski@elwiko.pl

Dział żurawi wieżowych
Piotr Pepliński
kom. 505 057 857
e-mail: piotr.peplinski@elwiko.pl

Serwis
Kierownik serwisu
Robert Horn
kom. 506 300 645
e-mail: robert.horn@elwiko.pl

Koordynator serwisu zewnętrznego
Bartłomiej Dul
kom. 506 240 098
e-mail: bartlomiej.dul@elwiko.pl


Dział techniczny

Marcin Godlewski
kom. 505 081 262
e-mail: marcin.godlewski@elwiko.pl

Serwis energetyczny

Mariusz Kolada
kom. 504 040 867
e-mail: mariusz.kolada@elwiko.pl


Serwis urządzeń na turbinach wiatrowych:

Kierownik serwisu
Rafał Meresiński
kom. 505 704 992
e-mail: rafal.meresinski@elwiko.pl

Koordynator serwisu

Malwina Terpiłowska
kom. 508 805 206
e-mail: malwina.terpilowska@elwiko.pl


Dział zaopatrzenia:
Kierownik działu zaopatrzenia
Sebastian Cisiuk
kom. 516 950 960
e-mail: sebastian.cisiuk@elwiko.pl
Zastępca kierownika
Andrzej Uglik
kom. 512 727 826
e-mail: andrzej.uglik@elwiko.pl

Szkolenia:
tel. 91 810 10 20, wew.15
e-mail: podest@elwiko.pl