Konstrukcje stalowe, modernizacja suwnic – galeria

Elwiko to firma z dużym doświadczeniem zarówno w dziedzinie sprzedaży urządzeń dźwigowych i dźwignicowych, jak i w branży usługowej. Poza dystrybucją zapewniamy również usługi takie jak: serwis turbin wiatrowych, naprawa suwnic i żurawi, modernizacja suwnic czy kompleksowe utrzymanie ruchu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi produktami lub wykonanymi pracami, zapraszamy do przeglądania galerii. Na zdjęciach prezentujemy nowoczesny żuraw samojezdny, prace przy modernizacji suwnicy i wiele innych przykładów z naszej działalności.

Film promocyjny

Zastanawiacie się Państwo, jak to jest współpracować z Elwiko? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku, w którym nasza kadra pracownicza prezentuje firmę.

Razem sięgamy wyżej

Zastanawiacie się Państwo, jak to jest współpracować z Elwiko? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku, w którym nasza kadra pracownicza prezentuje firmę.

Opublikowany przez Zakład Usługowo-Handlowy Elwiko Stanisław Dropik Środa, 29 stycznia 2020

English version of corpo movie

Are you wondering what it is like to cooperate with Elwiko? Watch this short video in which our staff presents the company.

Opublikowany przez Zakład Usługowo-Handlowy Elwiko Stanisław Dropik Wtorek, 4 lutego 2020

 

Otwarcie hali produkcyjnej

28.06.2019 nastąpiło uroczyste otwarcie hali produkcyjnej oraz biur, których przebudowa możliwa była dzięki środkom pozyskanym z funduszy europejskich

 

Widok z suwnicy stoczniowej

Suwnica na pochylni Wulkan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych konstrukcji w panoramie Szczecina. Widok z ponad stu metrów zapiera dech w piersiach.

 

Modernizacja suwnicy 5t

Modernizacja suwnicy to zabieg wymagający wykwalifikowanego personelu oraz zaawansowanych narzędzi. Bez problemu sprostaliśmy tym wyzwaniom i z pozytywnym skutkiem zmodernizowaliśmy przedstawioną suwnicę.

 

Montaż schodów ruchomych

Montaż schodów ruchomych realizowany dla naszych klientów przebiega szybko i bezpiecznie. Podkreślić należy duże doświadczenie i rzetelność naszych pracowników wykonujących prace montażowe. Do montażu używamy dwóch żurawi JMG MC60

 

Żuraw elektryczny 6t

Żuraw elektryczny 6 t prezentuje się imponująca zarówno w warunkach statycznych, jak i podczas pracy. Efekty naszych realizacji z wykorzystaniem żurawia samojezdnego dostępne w galerii.