Wózki wciagników, klamry belkowe, odboje

Klamra belkowaKlamra belkowaWózek wciągnika

Elementy te są uzupełnieniem dla urządzeń transportu bliskiego (wciągników, balanserów sprężynowych, chwytaków podciśnieniowych).

Wózki dla wciągników – mogą występować z napędem jazdy ręcznym łańcuchowym, elektrycznym lub bez napędu (wózki pchane, wykonane również jako wózki klamrowe). Umożliwiają zawieszenie na nich urządzeń dźwignicowych i przemieszczanie podwieszonych pod nimi ładunków.

Klamry belkowe – uniwersalne elementy, charakteryzujące się szybkim montażem na belce, umożliwiają podwieszenie do nich urządzeń dźwignicowych lub ładunków.

Odboje dla wciągników – uniwersalne elementy, montowane na belkach jezdnych, na których nie ma zamontowanych stałych odbojów. Odpowiednie dla wszystkich typów wózków wciągników. Charakteryzują się szybkim montażem.

Nasza działalność obejmuje ich projektowanie, wytwarzanie, montaże, remonty, modernizacje oraz konserwacje, jak również dostawy i montaże systemów zasilania, sterowania radiowego, konstrukcji nośnych, a także osprzętu.

Oferujemy także pomoc przy rejestracji urządzeń w Urzędzie Dozoru Technicznego oraz organizujemy szkolenia z obsługi.

Balansery sprężynowe (do 2000kg), chwytaki podciśnieniowe (podwieszane pod wciągnikiem lub takie w których podnoszenie następuje z wykorzystaniem podciśnienia – do 2000kg) oraz wciągniki i wciągarki z ręcznym napędem podnoszenia do 2000kg lub elektrycznym jednofazowym do 1000kg, a także żurawie stacjonarne z balanserami oraz wciągnikami z ręcznym napędem podnoszenia do 2000kg, nie wymagają rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego (dozór techniczny uproszczony).

Oferujemy:

 • dobór według indywidualnych potrzeb klienta
 • urządzenia przystosowane do pracy wewnątrz lub na zewnątrz, również w strefach zagrożonych wybuchem oraz w wersjach odpornych na korozję

Zapewniamy:

Aby móc dobrać dla Państwa odpowiedni element i przygotować ofertę, prosimy o przesłanie do nas zapytania ofertowego na adres zapytanie@elwiko.pl lub kontakt telefoniczny z biurem czy też doradcą techniczno-handlowym z danego obszaru.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

 • Zarządzanie jakością

  Elwiko stosuje system zarządzania jakością ISO 9001

  Firma ELWIKO wdrożyła oraz stosuje zintegrowany system zarządzania zgodny z normami PN-EN ISO 9001:2009, PN-N-18001:2004

 • Kontakt

  Zakład Usługowo - Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik

  Biuro:ul. Antosiewicza 1
   71-642 Szczecin
  Infolinia:801 359 456
  (801 ELWIKO)
  Tel.:91 810 10 20
  Fax:91 810 10 22
  E-mail:elwiko@elwiko.pl