Wciągniki, wciągarki i przeciągarki linowe ręczne

Oferowane przez nas urządzenia linowe z ręcznym napędem podnoszenia/przeciągania (dźwigniowym lub korbowym) charakteryzują się zaawansowaniem technologicznym, wysoką trwałością oraz nowoczesnym wzornictwem i zwartą budową.

Występują jako wersje przenośne, stacjonarne do zawieszania (z hakiem, uchem) lub zamocowania do podłoża, ściany, sufitu czy konstrukcji nośnej.

Przeznaczone są, w zależności od budowy- do podnoszenia i opuszczania, a także ich przeciągania oraz utrzymywania w danej pozycji (poprzez naprężenie liny).

Oferujemy:

 • dobór według indywidualnych potrzeb klienta
 • szeroką konfigurację udźwigów i długości lin
 • możliwość pracy w poziomie (przeciąganie ładunków)
 • sterowanie ręczne za pomocą dźwigni lub korby
 • obudowy z tłoczonej stali lub stopów metali lekkich
 • urządzenia przystosowane do pracy wewnątrz lub na zewnątrz, również w strefach zagrożonych wybuchem oraz w wersjach odpornych na korozję

Zapewniamy:

Wciągniki i wciągarki z ręcznym napędem podnoszenia do 2000kg lub elektrycznym jednofazowym do 1000kg nie wymagają rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego (dozór techniczny uproszczony).

Aby móc dobrać dla Państwa odpowiednie urządzenie i przygotować ofertę, prosimy o wypełnienie oraz przesłanie do nas poniższego zapytania ofertowego na adres zapytanie@elwiko.pl lub kontakt telefoniczny z biurem czy też doradcą techniczno-handlowym z danego obszaru.

Formularz zapytania ofertowego – wciągniki——→ zapytanie- wciągnik.pdf

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

 • Zarządzanie jakością

  Elwiko stosuje system zarządzania jakością ISO 9001

  Firma ELWIKO wdrożyła oraz stosuje zintegrowany system zarządzania zgodny z normami PN-EN ISO 9001:2009, PN-N-18001:2004

 • Kontakt

  Zakład Usługowo - Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik

  Biuro:ul. Antosiewicza 1
   71-642 Szczecin
  Infolinia:801 359 456
  (801 ELWIKO)
  Tel.:91 810 10 20
  Fax:91 810 10 22
  E-mail:elwiko@elwiko.pl