Szkolenia

Przy współpracy z Ośrodkiem Szkoleniowym „PODEST”, organizujemy szkolenia z obsługi urządzeń dźwignicowych i dźwigowych. Szkolenia mogą odbywać się w Ośrodku Szkoleniowym lub u zleceniodawcy. Dzięki wysokim kwalifikacjom i wieloletniemu doświadczeniu naszych instruktorów i wykładowców, a także elastyczności oraz krótkim terminom realizacji zdobyliśmy zaufanie oraz rzeszę stałych klientów.

W naszej ofercie można znaleźć szkolenia na obsługę urządzeń dźwignicowych i dźwigowych, takich jak:

W przypadku zainteresowania szkoleniem, które nie jest wymienione powyżej, prosimy o kontakt z naszym Ośrodkiem Szkoleniowym.

Celem i zadaniem Ośrodka Szkoleniowego PODEST jest:

 • Przygotowanie teoretyczne i praktyczne osób ubiegających się o uzyskanie zaświadczeń uprawniających do obsługi dźwignic i wózków jezdniowych z napędem silnikowym.
 • Przygotowanie do egzaminów kwalifikacyjnych przed komisją powołaną przez Urząd Dozoru Technicznego w Szczecinie, zgodnie z warunkami technicznymi UDT.

Aby móc przygotować ofertę, prosimy o przesłanie do nas zapytania ofertowego na adres podest@elwiko.pl lub kontakt telefoniczny z biurem.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

 • Zarządzanie jakością

  Elwiko stosuje system zarządzania jakością ISO 9001

  Firma ELWIKO wdrożyła oraz stosuje zintegrowany system zarządzania zgodny z normami PN-EN ISO 9001:2009, PN-N-18001:2004

 • Kontakt

  Zakład Usługowo - Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik

  Biuro:ul. Antosiewicza 1
   71-642 Szczecin
  Infolinia:801 359 456
  (801 ELWIKO)
  Tel.:91 810 10 20
  Fax:91 810 10 22
  E-mail:elwiko@elwiko.pl