Systemy sterowania radiowego i kasety sterownicze

panther&tigerSterowanie radiowe

Urządzenia dźwignicowe mogą być sterowane bezprzewodowo (poprzez systemy sterowania radiowego) lub przewodowo (poprzez kasety sterownicze). Kasety sterownicze dla wciągników i wciągarek przejezdnych- mogą być podwieszone bezpośrednio do urządzenia lub poruszać się niezależnie od niego.

Sterowanie radiowe

Systemy sterowania radiowego pozwalają na bezprzewodowa obsługę urządzeń. Nadajniki radiowe mogą występować w wersji z przyciskami lub manipulatorami (joysticki). Od 2013 roku jesteśmy przedstawicielem firmy Tele-Radio AB w Polsce. Oferowane przez nas systemy sterowania radiowego tej firmy znajdują zastosowanie zarówno w urządzeniach mobilnych, jak i instalacjach stałych. Przystosowane są do pracy w trudnych warunkach. Sterowanie Tiger G2 spełnia poziom bezpieczeństwa- SIL3.

Opisy poszczególnych systemów:

Tiger

TIGER

Panther

PANTHER

Lynx

LYNX

T60

T60

T20

T20

Więcej informacji odnośnie systemów sterowań radiowych dostępnych jest na stronie internetowej producenta: teleradio-logo

Nasza działalność obejmuje dostawy, montaż oraz serwis urządzeń.

Oferujemy:

Zapewniamy:

 • najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości (potwierdzone uzyskaniem certyfikatów ISO)
 • krótkie terminy realizacji

Aby móc dobrać dla Państwa odpowiednie urządzenie i przygotować ofertę, prosimy o przesłanie do nas zapytania ofertowego na adres zapytanie@elwiko.pl lub kontakt telefoniczny z biurem czy też doradcą techniczno-handlowym z danego obszaru.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

 

 • Zarządzanie jakością

  Elwiko stosuje system zarządzania jakością ISO 9001

  Firma ELWIKO wdrożyła oraz stosuje zintegrowany system zarządzania zgodny z normami PN-EN ISO 9001:2009, PN-N-18001:2004

 • Kontakt

  Zakład Usługowo - Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik

  Biuro:ul. Antosiewicza 1
   71-642 Szczecin
  Infolinia:801 359 456
  (801 ELWIKO)
  Tel.:91 810 10 20
  Fax:91 810 10 22
  E-mail:elwiko@elwiko.pl