Systemy jednotorowe

System jednotorowySystem jednotorowy

Mechanizm podnoszenia/opuszczania (wciągnik, balanser sprężynowy, chwytak podciśnieniowy), porusza się po pojedynczym torze jezdnym (prostym lub krzywoliniowym). Tor może być wykonany z dwuteownika lub profilu zamkniętego i mocowany do konstrukcji sufitu, ściany czy posadzki (na słupach). Pole robocze ograniczone jest długością toru jezdnego oraz wysokością podnoszenia.

Nasza działalność obejmuje ich projektowanie, wytwarzanie, montaże, remonty, modernizacje oraz konserwacje, jak również dostawy i montaże systemów zasilania, sterowania radiowego, konstrukcji nośnych, a także osprzętu.

Oferujemy także pomoc przy rejestracji urządzeń w Urzędzie Dozoru Technicznego oraz organizujemy szkolenia z obsługi.

Systemy jednotorowe z balanserami sprężynowymi (do 2000kg), chwytakami podciśnieniowymi (w których podnoszenie następuje z wykorzystaniem podciśnienia – do 2000kg) oraz wciągnikami z ręcznym napędem podnoszenia do 2000kg lub elektrycznym jednofazowym do 1000kg nie wymagają rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego (dozór techniczny uproszczony).

Oferujemy:

Zapewniamy:

 • najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości (potwierdzone uzyskaniem certyfikatów ISO)
 • krótkie terminy realizacji

Aby móc dobrać dla Państwa odpowiednie urządzenie i przygotować ofertę, prosimy o przesłanie do nas zapytania ofertowego na adres zapytanie@elwiko.pl lub kontakt telefoniczny z biurem czy też doradcą techniczno-handlowym z danego obszaru.

Formularz zapytania ofertowego – jednotorowe ——→ zapytanie- system jednotorowy.pdf

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

 • Zarządzanie jakością

  Elwiko stosuje system zarządzania jakością ISO 9001

  Firma ELWIKO wdrożyła oraz stosuje zintegrowany system zarządzania zgodny z normami PN-EN ISO 9001:2009, PN-N-18001:2004

 • Kontakt

  Zakład Usługowo - Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik

  Biuro:ul. Antosiewicza 1
   71-642 Szczecin
  Infolinia:801 359 456
  (801 ELWIKO)
  Tel.:91 810 10 20
  Fax:91 810 10 22
  E-mail:elwiko@elwiko.pl