Konstrukcje stalowe, urządzenia dźwignicowe i dźwigowe – kontakt

Elwiko od wielu lat zajmuje się sprzedażą oraz serwisowaniem i naprawami urządzeń dźwignicowych i dźwigowych. Bogaty wybór produktów w naszym asortymencie sprawia, że różnią się one parametrami technicznymi oraz możliwością zastosowań. Interesuje Państwa żuraw samojezdny, suwnica pomostowa, wyposażenie warsztatu samochodowego czy też sterowanie radiowe? Potrzebna Wam modernizacja suwnic, serwis turbin wiatrowych czy fachowe utrzymanie ruchu? Zapraszamy do skorzystania z naszych danych kontaktowych i zadawania pytań drogą telefoniczną lub za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Siedziba / adres do korespondencji:
Zakład Usługowo-Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik
ul. Andrzeja Antosiewicza 1, 71-642 Szczecin
infolinia: 801 359 456 (801 ELWIKO)
tel. 91 810 10 20, fax. 91 810 10 22
e-mail: elwiko@elwiko.pl
godziny otwarcia: 7:00 – 15:00

Dane do fakturowania:
NIP: 858-000-63-76, REGON: 008209099
Konto Bankowe (PLN):
Bank PKO BP 84 1020 4812 0000 0702 0006 6795
Konto Bankowe (EURO):
Bank PKO BP 22 1020 4812 0000 0102 0115 1695
SWIFT / BIC: PBKOPLPW

Dyrektor techniczny:
Maciej Łodygowski
tel. 91 810 10 20, wew.22
kom. 516 675 102
e-mail: maciej.lodygowski@elwiko.pl

 

Dział techniczny:
Marcin Godlewski
tel. 91 810 10 20, wew. 19
kom. 505 081 262
e-mail: marcin.godlewski@elwiko.pl
Mariusz Kolada
tel. 91 810 10 20, wew. 19
kom. 504 040 867
e-mail: mariusz.kolada@elwiko.pl

Serwis:
Kierownik serwisu
Łukasz Romanowski
tel. 91 810 10 20, wew.18
kom. 506 240 098
e-mail: lukasz.romanowski@elwiko.pl
Zastępca kierownika serwisu
Sebastian Wojsz
tel. 91 810 10 20, wew. 18
e-mail: sebastian.wojsz@elwiko.pl

Serwis urządzeń na turbinach wiatrowych:
Rafał Meresiński
kom. 505 704 992
e-mail: rafal.meresinski@elwiko.pl

Dział handlowy:
Kamila Peplińska
tel. 91 810 10 20, wew.21
kom. 506 238 821
e-mail: kamila.peplinska@elwiko.pl

 

Doradca techniczno-handlowy
(woj. zachodniopomorskie)
Marek Czerniawski
tel. 91 810 10 20, wew.11
kom. 506 26 98 11
e-mail: marek.czerniawski@elwiko.pl
Doradca techniczno-handlowy:
Dariusz Grygiel
kom. 508 601 069
e-mail: dariusz.grygiel@elwiko.pl

Dział zaopatrzenia:
Kierownik działu zaopatrzenia
Piotr Pepliński
kom. 505 057 857
e-mail: piotr.peplinski@elwiko.pl
Zastępca kierownika
Andrzej Uglik
e-mail: andrzej.uglik@elwiko.pl

Szkolenia:
Agnieszka Chojnacka
tel. 91 810 10 20, wew.15
kom. 502 229 986
e-mail: podest@elwiko.pl


Księgowość:
Dorota Meresińska
tel. 91 810 10 20, wew.17
e-mail: dorota@elwiko.pl