Dane kontaktowe

Biuro / adres do korespondencji:
Zakład Usługowo-Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik
ul. Andrzeja Antosiewicza 1, 71-642 Szczecin
infolinia: 801 359 456 (801 ELWIKO)
tel. 91 810 10 20, fax. 91 810 10 22
e-mail: elwiko@elwiko.pl
godziny otwarcia: 7:00 – 15:00

 

Siedziba / dane do fakturowania:
Zakład Usługowo-Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik
Ul. Andrzeja Antosiewicza 1, 71-642 Szczecin
NIP: 858-000-63-76, REGON: 008209099
Konto Bankowe (PLN):
Bank PKO BP 84 1020 4812 0000 0702 0006 6795
Konto Bankowe (EURO):
Bank PKO BP 22 1020 4812 0000 0102 0115 1695
SWIFT / BIC: PBKOPLPW

Dyrektor techniczny:
Maciej Łodygowski
tel. 91 810 10 20, wew.22
kom. 516 675 102
e-mail: maciej.lodygowski@elwiko.pl

 

Dział techniczny:
Marcin Godlewski
tel. 91 810 10 20, wew. 19
kom. 505 081 262
e-mail: marcin.godlewski@elwiko.pl
Mariusz Kolada
tel. 91 810 10 20, wew. 19
kom. 504 040 867
e-mail: mariusz.kolada@elwiko.pl

Serwis urządzeń dźwignicowych:
Kierownik serwisu
Łukasz Romanowski
tel. 91 810 10 20, wew.18
kom. 506 240 098
e-mail: lukasz.romanowski@elwiko.pl
Zastępca kierownika serwisu
Andrzej Uglik
tel. 91 810 10 20, wew. 18
kom. 503 135 360
e-mail: andrzej.uglik@elwiko.pl

Serwis urządzeń na turbinach wiatrowych
Piotr Hetman
tel. 91 810 10 20 wew. 19
kom. 505 704 963
e-mail: piotr.hetman@elwiko.pl

 

Rafał Meresińśki
kom. 505704992
e-mail: rafal.meresinski@elwiko.pl


Dział handlowy:
Kamila Peplińska
tel. 91 810 10 20, wew.21
kom. 506 238 821
e-mail: kamila.peplinska@elwiko.pl

 

Doradca techniczno-handlowy
(woj. zachodniopomorskie)
Marek Czerniawski
tel. 91 810 10 20, wew.11
kom. 506 26 98 11
e-mail: marek.czerniawski@elwiko.pl
Doradca techniczno-handlowy:
Dariusz Grygiel
kom. 508 601 069
e-mail: dariusz.grygiel@elwiko.pl

Szkolenia:
Agnieszka Chojnacka
tel. 91 810 10 20, wew.15
kom. 502 229 986
e-mail: podest@elwiko.pl


Księgowość:
Dorota Meresińska
tel. 91 810 10 20, wew.17
e-mail: dorota@elwiko.pl