Utrzymanie ruchu, urządzenia dźwigowo-dźwignicowe – kariera

Firma Elwiko od wielu lat działa w branży dźwigowo-dźwignicowej. Usługi, jakie świadczymy, to przede wszystkim sprzedaż, dostawa i montaż urządzeń takich, jak żuraw słupowy, suwnica pomostowa czy wciągniki elektryczne. Zajmujemy się też projektowaniem i wykonywaniem różnych konstrukcji stalowych, oferujemy serwis turbin wiatrowych i utrzymanie ruchu, a także wiele innych usług z tej branży. Jesteśmy przedsiębiorstwem z dużym doświadczeniem technicznym, a jednocześnie stale się rozwijamy. Dlatego stwarzamy szansę nowym pracownikom, którzy mogą podjąć zatrudnienie w naszej firmie i zdobywać nowe doświadczenia zawodowe.

Jeśli masz wykształcenie techniczne, jesteś elektrykiem, spawaczem, obsługujesz obrabiarki lub ukończyłeś technikum mechaniczne, oferujemy Ci okazję zdobycia nowej, ciekawej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami.

Firma Elwiko aktualnie rekrutuje na poniższe stanowiska:

MECHANIK MASZYN

Teren: Szczecin i okolice

Zakres obowiązków:

  • prace konserwacyjne
  • usuwanie awarii oraz naprawa maszyn i urządzeń
  • dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • zgłaszanie zapotrzebowania na  części zamienne niezbędne do wykonywania prac

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność sprawnego diagnozowania maszyn i szybkiej reakcji na zaistniałe problemy
  • Prawo jazdy kat. B

mile widziane:

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych
  • podstawowa znajomość układów hydraulicznych
  • dodatkowe uprawnienia będą atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywanie nowych uprawnień
  • odzież roboczą i sprzęt do pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail praca@elwiko.pl

ELEKTRYK/ POMOCNIK ELEKTRYKA

Wymagania:
– uprawnienia elektryczne do 1 kV
– prawo jazdy kat. B – mile widziane
– zmysł techniczny

Oferujemy:
– umowę o pracę w pełnym wymiarze
– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywanie nowych uprawnień
– odzież roboczą i sprzęt do pracy

MŁODSZY TECHNIK SERWISU

Miejsce pracy: Szczecin i okolice

-wykonywanie zleceń zgodnie z procedurami

-rozwiązywanie problemów technicznych w trakcie realizacji prac

-prowadzenie raportów z wykonanych prac

Wymagania:

-dobra organizacja pracy

-Samodzielność

-dobra kondycja fizyczna

-umiejętność pracy w zespole

-prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

-znajomość urządzeń dźwigowych/dźwignicowych

-uprawnienia do obsługi lub konserwacji urządzeń dźwignicowych

-uprawnienia elektryczne do 1kV

-podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn

-podstawowa wiedza z zakresu elektromechaniki

Oferujemy:

-ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

-możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

-narzędzia potrzebne do pracy