Konstrukcje stalowe, modernizacja suwnic – galeria

Elwiko to firma z dużym doświadczeniem zarówno w dziedzinie sprzedaży urządzeń dźwigowych i dźwignicowych, jak i w branży usługowej. Poza dystrybucją zapewniamy również usługi takie jak: serwis turbin wiatrowych, naprawa suwnic i żurawi, modernizacja suwnic czy kompleksowe utrzymanie ruchu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi produktami lub wykonanymi pracami, zapraszamy do przeglądania galerii. Na zdjęciach prezentujemy nowoczesny żuraw samojezdny, prace przy modernizacji suwnicy i wiele innych przykładów z naszej działalności.

Widok z suwnicy stoczniowej

Suwnica na pochylni Wulkan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych konstrukcji w panoramie Szczecina. Widok z ponad stu metrów zapiera dech w piersiach.

 

Modernizacja suwnicy 5t

Modernizacja suwnicy to zabieg wymagający wykwalifikowanego personelu oraz zaawansowanych narzędzi. Bez problemu sprostaliśmy tym wyzwaniom i z pozytywnym skutkiem zmodernizowaliśmy przedstawioną suwnicę.

 

Montaż schodów ruchomych

Montaż schodów ruchomych realizowany dla naszych klientów przebiega szybko i bezpiecznie. Podkreślić należy duże doświadczenie i rzetelność naszych pracowników wykonujących prace montażowe. Do montażu używamy dwóch żurawi JMG MC60

 

Żuraw elektryczny 6t

Żuraw elektryczny 6 t prezentuje się imponująca zarówno w warunkach statycznych, jak i podczas pracy. Efekty naszych realizacji z wykorzystaniem żurawia samojezdnego dostępne w galerii.