Chwytaki podciśnieniowe

Chwytak podciśnieniowyChwytak podciśnieniowyChwytak podciśnieniowy

Chwytaki podciśnieniowe to urządzenia transportu bliskiego, przeznaczone do chwytania, podnoszenia, obracania i przemieszczania ładunków, takich jak m.in. kartony, blachy, drewno, szkło, bele folii czy papieru.

Chwytaki takie mogą występować jako pojedyncze ssawki lub zespoły ssawek. Chwytanie zawsze następuje z wykorzystaniem podciśnienia, a podnoszenie może następować z wykorzystaniem podciśnienia lub z wykorzystaniem wciągnika. Niektóre chwytaki podciśnieniowe mogą także obracać ładunek oraz pochylać go z pozycji pionowej do poziomej (manualnie lub mechanicznie).

Chwytaki podciśnieniowe mogą występować jako wersje stacjonarne- do zawieszania w danym punkcie lub przejezdne (z wózkami jezdnymi), mogące poruszać się po torach jezdnych, suwnicach, żurawiach, wciągarkach bramowych.

Oferujemy:

Oferujemy także pomoc przy rejestracji urządzeń w Urzędzie Dozoru Technicznego oraz organizujemy szkolenia z obsługi.

Zapewniamy:

Chwytaki podciśnieniowe podwieszane pod wciągnikiem, a także chwytaki, w których podnoszenie następuje z wykorzystaniem podciśnienia (do 2000kg) nie wymagają rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego (dozór techniczny uproszczony).

Aby móc dobrać dla Państwa odpowiednie urządzenie i przygotować ofertę, prosimy o przesłanie do nas zapytania ofertowego na adres zapytanie@elwiko.pl lub kontakt telefoniczny z biurem czy też doradcą techniczno-handlowym z danego obszaru.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

 • Zarządzanie jakością

  Elwiko stosuje system zarządzania jakością ISO 9001

  Firma ELWIKO wdrożyła oraz stosuje zintegrowany system zarządzania zgodny z normami PN-EN ISO 9001:2009, PN-N-18001:2004

 • Kontakt

  Zakład Usługowo - Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik

  Biuro:ul. Antosiewicza 1
   71-642 Szczecin
  Infolinia:801 359 456
  (801 ELWIKO)
  Tel.:91 810 10 20
  Fax:91 810 10 22
  E-mail:elwiko@elwiko.pl